Hygienické potřeby a kompletní systémy
Nákupní košík je prázdný
Přihlásit | Zaregistrovat

Obchodní podmínky

 1. První odběr v hotovosti ( neplatí pro státní organizace )
 2. Platba na fakturu a dobírku.
 3. Slevy 3%,5% : individuální slevy dle velikosti a četnosti odběrů.
 4. Slevy 10%,15%,20% : slevy pouze pro prodejce.
 5. Doprava po Praze zdarma pouze při objenávce nad 2000,-Kč bez DPH
 6. Mimo Prahu zasíláme na dobírku : dopravné hradí odběratel,balné zdarma.
 7. Pro neregistrované odběratele neplatí žádné slevy a prodej je možný pouze v hotovosti a na celá balení.
 8. Akce : na prodeje v akci se vztahují pouze slevy v akci uvedené.Jakékoli další jsou vyloučeny.
 9. Prezentované zboží je výrobci neustále inovováno. Proto zde uváděné fotografie se mohou v některých detailech nepatrně lišit od námi dodaného zboží. Funkčnost a celkový design je vždy zachován.
 10. Prodej a odesílání zboží u dobírky je na základě KS uzavřené dle OZ par.412 odst. 1.
 11. Ujištujeme, že na výrobky podléhající zák.č.22/97 Sb par.13 odst.2 a přísl. vládním nařízením v jejich aktuálním znění bylo vydáno ''Prohlášení o shodě''.
 12. Vrácení zboží do 14 dnů

  Jako spotřebitel máte právo vrátit zboží do 14-ti dnů od jeho převzetí, bez udání důvodu. Zboží je nutné zaslat nepoužité, nepoškozené, v originálním obalu jako obyčejnou poštovní zásilku (nikoliv jako dobírku) na naši adresu. Nezapomeňte do balíku přiložit zprávu, zda žádáte výměnu nebo vrácení peněz, číslo daňového dokladu příp. kopii dodacího listu.

 13. Jak postupovat při reklamaci vadně dodaného zboží: V reklamaci zasílejte obyčejným balíkem vždy jen poškozené nebo rozbité kusy určené k výměně. Nezapomeňte do zásilky přiložit zprávu o tom, jak s reklamací naložit - zda žádáte výměnu nebo vrácení peněz, dále pak číslo daňového dokladu, příp. jeho kopii. O způsobu vyřízení reklamace budete písemně informován(a).
 14. Bezpečnost a ochrana informací

  Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím) a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména, čísla účtu a adresy dodání) Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně Kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění. Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu prodávajícího . Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická.

Při podepsání smlouvy o zásobování spotřebním materiálem na dva roky možnost vybavení zásobníky Kimberly-Clark zdarma

Ceník vnitrostátní přepravy FOFR v ČR

1kg-15 kg    120,-

 

15,1kg-20kg  180,-

 

20,1kg-30kg  210,-

 

30,1kg-50kg  320,-


K ceně přepravy se připočítává mýto ve výši 0,26 Kč/kg
Mýto

U zásilek zasílaných příjemci na dobírku (COD) se přepravné zvyšuje o 30,- kč u dobírky v částce do 20 000,- Kč a o 80,- u dobírky v částce nad 20 000,- Kč Uvedené ceny jsou za jeden nákladový kus (balík) bez DPH.

Rozměry a hmotnost standardní zásilky

jeden kus = jedna zásilka Max. hmotnost zásilky je 50 kg 2 x výška + 2 x šířka + délka < 3 m Pro jednotlivé rozměry platí: šířka: max. 80 cm výška: max. 60 cm délka: max. 200 cm

Nestandardní zásilka

těžká zásilka (za každý započatý kilogram nad 50 kg) 20,- Kč
nadrozměrná zásilka 150,- Kč
nesprávně zabalená zásilka 130,- Kč

Nakládka zásilek

Nakládka denně 8.00-9.00. Později přijaté objednávky mohou být expedovány až následující den.

Osobní odběr

Po telefonické dohodě po-čt 9.00-14.00