Automatický bezdotykový dávkovač pěnového mýdla MERIDA Hygiene CONTROL
1 273 Kč bez DPH
(1 540 Kč s DPH)
- dávkovač určený na jednorázové, vyměnitelné náplně o objemu 800 ml (asi 2000 dávek pěny ) - symbol MTP212, MPH252
- pěnové mýdlo je dávkováno automaticky - aktivace je provedena bezdotykovým senzorem přiblížení
- vyroben z vysoce kvalitního plastu
- dávkovač montovat v minimální výšce 200 mm nad povrchem desky, nebo umyvadla - s ohledem na citlivost senzoru přiblížení
- kontrolka LED: zelená - zařízení je připraveno k provozu, červená - nutnost výměny baterií
- dávkovač má možnost nastavit až dvojnásobnou dávku mýdla
- napájení dávkovače je 4 ks baterií typu AA (NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ)
- další možnost nastavení dávky počtem stisknutí tlačítka: 1 x 0,4 ml, 2 x 0,4 ml, nebo 3 x 0,4 ml pěny
- dávkovač je uzamykatelný na klíček
| Výška | 25,7 cm |
|---|
| Šířka | 13,2 cm |
|---|
| Hloubka | 11,4 cm |
|---|
| Objem | 800 ml |
|---|
| Barva | bílá/transparentní |
|---|
| Materiál | plast |
|---|
| Požadované vlastnosti: | bezdotykové,
bluetooth |
|---|
| Umístění | na stěnu |
|---|
| Instalace | vrtání |
|---|
| Typ | na pěnové mýdlo |
|---|
| Automatic | ano |
|---|
| Uzamykatelné | ano |
|---|
Mohlo by vás také zajímat
- dávkovač určený na jednorázové, vyměnitelné náplně o objemu 800 ml (asi 2000 dávek pěny ) - symbol MTP212, MPH252
- pěnové mýdlo je dávkováno automaticky - aktivace je provedena bezdotykovým senzorem přiblížení
- vyroben z vysoce kvalitního plastu
- dávkovač montovat v minimální výšce 200 mm nad povrchem desky, nebo umyvadla - s ohledem na citlivost senzoru přiblížení
- kontrolka LED: zelená - zařízení je připraveno k provozu, červená - nutnost výměny baterií
- dávkovač má možnost nastavit až dvojnásobnou dávku mýdla
- napájení dávkovače je 4 ks baterií typu AA (NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ)
- další možnost nastavení dávky počtem stisknutí tlačítka: 1 x 0,4 ml, 2 x 0,4 ml, nebo 3 x 0,4 ml pěny
- dávkovač je uzamykatelný na klíček