Filtr značek

 • 1 362 Kč bez DPH (1 648 Kč s DPH)

  Dávkovač tekutého mýdla MERIDA MERCURY, černý, na dolévání

  Kód: DMC101

  - dávkovač vyroben z kvalitního plast ABS a nerez oceli o vysoké odolnosti- objem nádobky 800 ml- na tekuté mýdlo doplňované z kanystru- vybaven bočním okénkem na kontrolu množství mýdla- neobvyklý,moderní design - pro exkluzivní, ultra-moderní interiéryUPOZORNĚNÍ: Dávkovače mýdla jsou určeny VÝHRADNĚ pro použití s běžnými tekutými mýdly. V žádném případě nesmějí být používány pro dezinfekční gely, dezinfekce a podobné látky, které mohou nevratně poškodit vnitřní konstrukční díly dávkovače /především pumpy/. Výrobce  nenese odpovědnost za škody vzniklé aplikací jiného, než doporučeného typu mycího prostředku /mýdla, požadovaná vizkozita mýdla 2,8 - 5 Pas/ !!

 • 1 755 Kč bez DPH (2 124 Kč s DPH)

  Zásobník na papírové ručníky MERIDA MERCURY černý

  Kód: AMC101

  - obsah do 400 ks ručníků- boční okénka pro kontrolu jejich množství- zařízení vyrobené z kvalitního plastu ABS a nerezové oceli- přední část zařízení tvoří ocelový plát (INOX)- nadčasový design vhodný pro vybavení exkluzivních interiérů - pro investory, kteří chtějí zaujmout originalitou i tam kde to nikdo nečeká.

 • 1 418 Kč bez DPH (1 716 Kč s DPH)

  Zásobník na toaletní papír skládaný MERIDA MERCURY černý

  Kód: BMC401

  - obsah do 400 ks jednotlivých lístků toalet. papíru- vybavený průhledným plastovým průzorem pro kontrolu množství lístků toalet. papíru- zařízení vyrobené z kvalitního plastu ABS a nerezové oceli- přední část zařízení tvoří ocelový plát (INOX)- nadčasový design vhodný pro vybavení exkluzivních interiérů - pro investory, kteří chtějí zaujmout originalitou i tam kde to nikdo nečeká.

 • 573 Kč bez DPH (693 Kč s DPH)

  Zásobník na toaletní papír skládaný MERIDA MERCURY šedý

  Kód: BMS401

  - obsah do 400ks jednotlivých lístků toalet. papíru- vybavený průhledným plastovým průzorem na kontrolu množství lístků toalet. papíru - zařízení vyrobené z kvalitního plastu ABS a nerezové oceli- přední část zařízení tvoří ocelový plát (INOX)- nadčasový design vhodný pro vybavení exkluzivních interiérů - pro investory, kteří chtějí zaujmout originalitou i tam kde to nikdo nečeká.  Do vyprodání zásob - skladem ještě 18 ks /původní cena 985,-Kč bez DPH !!/Na zboží v doprodeji se již nevztahují další slevy !