Filtr značek

 • 2 133 Kč bez DPH (2 581 Kč s DPH)

  Oplachovací přípravek na strojové mytí nádobí Merida Gastro - Klar 10l

  Kód: VC692

  Nízkopěnící prostředek pro lesklé oplachování nádobí v průmyslových a gastronomických myčkách nádobí. Zabraňuje dalšímu vrstvení vápenatých usazenin. Nezanechává pruhy ani šmouhy a současně zanechá jednolitý ideální lesk. Vyžaduje automatické dávkování.Doporučené dávkování: od 1 do 5ml koncentrátu na jeden mycí cyklus v závislosti na tvrdosti a tlaku vody.  Obchodní balení: 10 l kanystr  Produkt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy, které jsou ve styku s potravinami (shodné se zásadami systému HACCP). 

 • 69 Kč bez DPH (83 Kč s DPH)

  Prostředek na chladící zařízení Merida GASTRO-ACID Spray 0,6 l

  Kód: VC630R

  Prostředek k okamžitému použití. Určený na mytí povrchů odolných vůči kyselinám. Zvláště je vhodný v potravinářském průmyslu, gastronomii, kuchyních. Zejména je určen na čištění a dezinfekci ledniček,mrazniček,chladících pultů atd.Dále na zařízení v gastronomii jako např. vybavení kuchyní z nerezové oceli: dřezy, pracovní desky, řezací stroje a pracovní nástroje atd. Přípravek lze použít i na plochy,které přichází do styku s potravinami. Tyto je nutné po aplikaci následně opláchnout čistou vodou. Má baktericidní a fungicidní účinek.Přípravek je určen pouze pro profesionální použití !

 • 107 Kč bez DPH (129 Kč s DPH)

  Prostředek na silnou mastnotu Merida GASTRO SPRINT 0,6 l

  Kód: VC652

  Přípravek k okamžitému použití.Na čištění všech silných,mastných skvrn a olejových nečistot v prostorách kuchyní jako např.pracovní desky,stoly,podlahy a stěny.Rozprašovač dávkuje přípravek i do méně přístupných míst.Vhodný i na povrchy,které přichází do styku s potravinami.Díky vysoké účinnosti je vhodný i do restauračních a hotelových kuchyní,které jsou vystaveny silné nečistotě.Obchodní balení: 0,6 l láhev s mechanickým rozstřikovačem

 • 1 962 Kč bez DPH (2 374 Kč s DPH)

  Přípravek na strojové mytí nádobí Merida Gastro - Soft 10l

  Kód: VC691

  Vysoce koncentrovaný tekutý prostředek pro strojové mytí nádobí ve všech typech myček nádobí gastro a průmyslových. Přípravek má velmi dobré mycí vlastnosti, odstraní i zaschlé potraviny, nápoje a silné vrstvy špíny. Může být použit pro mytí porcelánu, nerez oceli, skla a umělých hmot. Díky moderní technologii zabraňuje tvorbě vodního kamene v myčkách. Vyžaduje automatické dávkování. Neobsahuje chlor ani fosfor a jejich deriváty. Doporučené dávkování: od 2 do 6ml koncentrátu na jeden mycí cyklus v závislosti na kapacitě myčky nebo stupni znečištění nádobí. Obchodní balení: 10 l kanystr  Produkt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy, které jsou ve styku s potravinami ( shodné se zásadami systému HACCP ).