Filtr značek

 • 1 764 Kč bez DPH (2 134 Kč s DPH)

  Oplachovací přípravek na strojové mytí nádobí Merida Gastro - Klar 10l

  Kód: VC692

  Nízkopěnící prostředek pro lesklé oplachování nádobí v průmyslových a gastronomických myčkách nádobí. Zabraňuje dalšímu vrstvení vápenatých usazenin. Nezanechává pruhy ani šmouhy a současně zanechá jednolitý ideální lesk. Vyžaduje automatické dávkování.Doporučené dávkování: od 1 do 5ml koncentrátu na jeden mycí cyklus v závislosti na tvrdosti a tlaku vody.  Obchodní balení: 10 l kanystr  Produkt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy, které jsou ve styku s potravinami (shodné se zásadami systému HACCP). 

 • 69 Kč bez DPH (83 Kč s DPH)

  Prostředek na chladící zařízení Merida GASTRO-ACID Spray 0,6 l

  Kód: VC630R

  Prostředek k okamžitému použití.Určený na mytí povrchů odolných vůči kyselinám. Zvláště je vhodný v potravinářském průmyslu, gastronomii, kuchyních. Zejména je určen na čištění ledniček,chladniček,mrazniček,chladících pultů atd. Dále na zařízení v gastronomii jako např. vybavení kuchyní z nerezové oceli : dřezy, pracovní desky, řezací stroje a pracovní nástroje atd. Přípravek lze použít i na plochy,které přichází do styku s potravinami. Tyto je nutné po aplikaci následně opláchnout čistou vodou. Přípravek je určen pouze pro profesionální použití !Do vyprodání zásob - skladem poslední 4 ks !!Na zboží v doprodeji se již nevztahují další slevy !

 • 87 Kč bez DPH (105 Kč s DPH)

  Prostředek na silnou mastnotu Merida GASTRO SPRINT 0,6 l

  Kód: VC652

  Přípravek k okamžitému použití.Na čištění všech silných,mastných skvrn a olejových nečistot v prostorách kuchyní jako např.pracovní desky,stoly,podlahy a stěny.Rozprašovač dávkuje přípravek i do méně přístupných míst.Vhodný i na povrchy,které přichází do styku s potravinami.Díky vysoké účinnosti je vhodný i do restauračních a hotelových kuchyní,které jsou vystaveny silné nečistotě.Obchodní balení: 0,6 l láhev s mechanickým rozstřikovačem

 • 1 080 Kč bez DPH (1 307 Kč s DPH)

  Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Pur 10 l.

  Kód: VC642

  Účinný prostředek na odstranění všech mastnot a olejových skvrn. Díky unikátnímu složení bez problémů odstraní i zatvrdlou špínu z kuchyňských sporáků, digestoří, desek, stolů, podlah i stěn. Lze použít i na plochy, které přijdou do styku s potravinami, čímž je ideální pro restaurační nebo hotelové kuchyně, jatka, zařízení na zpracování potravin a všude tam, kde je potřeba vyčistit staré a silné vrstvy usazenin.V závislosti na stupni znečištění mytých ploch doporučujeme zředit koncentrát v poměru od 1:20 do 1:200 (50-500ml na 10 l vody). Části silně znečištěné mýt roztokem v poměru od 1:1 do 1:20 (0,5-10 l koncentrátu na 10 l vody). Určeno především na ruční mytí. Pro strojové mytí použít ředění do 1% (do 1000ml na 10 l vody).Obchodní balení: 10 l kanystrProdukt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy, které jsou ve styku s potravinami (shodné se zásadami systému HACCP).

 • 488 Kč bez DPH (590 Kč s DPH)

  Přípravek na ruční mytí nádobí 5 l.

  Kód: H690

  Vysoce koncentrovaný kapalný přípravek na ruční mytí nádobí, skla a výrobního zařízení v gastro provozech. Díky jedinečnému receptu nezanechává na mytých površích šmouhy ani skvrny, což usnadňuje práci především v kuchyních. Snadné oplachování, účinně odstraňuje mastnotu a jiné usazené nečistoty. V případě předmytí před vložením do myčky nádobí důkladně opláchnout čistou vodou.Obchodní balení: kanystr 5 l

 • 1 786 Kč bez DPH (2 161 Kč s DPH)

  Přípravek na strojové mytí nádobí Merida Gastro - Soft 10l

  Kód: VC691

  Vysoce koncentrovaný tekutý prostředek pro strojové mytí nádobí ve všech typech myček nádobí gastro a průmyslových. Přípravek má velmi dobré mycí vlastnosti, odstraní i zaschlé potraviny, nápoje a silné vrstvy špíny. Může být použit pro mytí porcelánu, nerez oceli, skla a umělých hmot. Díky moderní technologii zabraňuje tvorbě vodního kamene v myčkách. Vyžaduje automatické dávkování. Neobsahuje chlor ani fosfor a jejich deriváty. Doporučené dávkování: od 2 do 6ml koncentrátu na jeden mycí cyklus v závislosti na kapacitě myčky nebo stupni znečištění nádobí. Obchodní balení: 10 l kanystr  Produkt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy, které jsou ve styku s potravinami ( shodné se zásadami systému HACCP ).