Filtr značek

 • 2 090 Kč bez DPH (2 529 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Čistící antibakteriální pěna na ruce, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6348

  každá patrona obsahuje nový pěnový generátor, což zaručuje, že dávkovače neprotékají a nekapou pěnový generátor vytvoří bohatou pěnu i z jedné dávky 2 500 dávek v patroně (1000ml) pěnové mýdlo je uzavřené v patroně a tím se zabrání možné kontaminaci mýdla jednoduchá a rychlá výměna mýdla a malé nároky na skladové prostory

 • 1 177 Kč bez DPH (1 424 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark KIMTECH* Čistící pěna na ruce pro časté použití, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6342K

  Každodenní pěnové mýdlo na ruce, které pečuje o vaši pokožku a zlepšuje osobní hygienu. Ideální pro: rušné umývárny a toalety; šetrné mytí pri castém mytí rukou; udržení dobré hygieny bez podráždení pokožky; dávkování ideálního množství mýdla pro každé mytí, zamezování plýtvání; až dvakrát více umytí rukou na litr mýdla než pri použití bežný Dodává se jako: neparfemované, bezbarvé pěnové mýdlo působící luxusním dojmem v odolných, hygienicky uzavřených 1litrových kazetách, které se rychle a snadno instalují, poskytují až 2500 dávek mýdla; prázdné lze stlačit k úspoře místa, jsou recyklovatelné (po odstranění pumpičky).

 • 1 273 Kč bez DPH (1 540 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Čistící pěna na ruce pro denní použití, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6340K

  Každodenní pěnové mýdlo na ruce, které pečuje o vaši pokožku a zlepšuje osobní hygienu. Ideální pro: rušné umývárny a toalety; mytí rukou a udržování dobré hygieny; dávkování ideálního množství mýdla pro každé mytí, zamezování plýtvání; až dvakrát více umytí rukou na litr mýdla než pri použití bežných tekutých mýdel; udržení nízkých nákladu Dodává se jako: růžové pěnové mýdlo s luxusním nádechem a delikátní vůní v odolných, hygienicky uzavřených 1litrových kazetách, které se rychle a snadno instalují, poskytují až 2500 dávek mýdla; prázdné lze stlačit k úspoře místa, jsou recyklovatelné (po odstranění pumpičky).

 • 1 492 Kč bez DPH (1 805 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Gelová alkoholová dezinfekce na ruce, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6382

  Gelová alkoholová dezinfekce na ruce, 6 x 1litr cartridge

 • 2 589 Kč bez DPH (3 133 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark KIMCARE INDUSTRIE* PREMIER Tekuté mýdlo, 2 x 3,5litru/krt

  Kód: KIM-9522K

  KIMCARE INDUSTRIE* PREMIER Tekuté mýdlo, 2 x 3,5litru/krt

 • 1 606 Kč bez DPH (1 943 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Mýdlo antibakteriální čistící prostředek, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6336

  každá patrona obsahuje nový pěnový generátor, což zaručuje, že dávkovače neprotékají a nekapou pěnový generátor vytvoří bohatou pěnu i z jedné dávky 2 500 dávek v patroně (1000ml) pěnové mýdlo je uzavřené v patroně a tím se zabrání možné kontaminaci mýdla jednoduchá a rychlá výměna mýdla a malé nároky na skladové prostory

 • 1 444 Kč bez DPH (1 747 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Mýdlo Kleenex, bílé, 4 x 5litrů

  Kód: KIM-6335K

  Mýdlo Kleenex, bílé, 4 x 5litrů

 • 1 392 Kč bez DPH (1 684 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Mýdlo pro časté použití, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6333K

  Tekutá mýdla na ruce pro každodenní použití, která zlepšují osobní hygienu a pečují o vaši pokožku. Ideální pro: rušné umývárny a toalety; šetrné mytí pri castém mytí rukou; udržení dobré hygieny bez podráždení pokožky; dávkování ideálního množství mýdla pro každé mytí, zamezování plýtvání; až dvakrát více umytí rukou na litr mýdla než pri použití bežný Dodává se jako: bezbarvé, neparfémované tekuté mýdlo v odolných, hygienicky uzavřených 1litrových kazetách, které se rychle a snadno instalují, poskytují až 1000 dávek mýdla; prázdné lze stlačit k úspoře místa, jsou recyklovatelné (po odstranění pumpičky).

 • 1 084 Kč bez DPH (1 312 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Mýdlo pro každodenní použití, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6331K

  Tekutá mýdla na ruce pro každodenní použití, která zlepšují osobní hygienu a pečují o vaši pokožku. Ideální pro: rušné umývárny a toalety; mytí rukou a udržování dobré hygieny; dávkování ideálního množství mýdla pro každé mytí, zamezování plýtvání; až dvakrát více umytí rukou na litr mýdla než pri použití bežných tekutých mýdel; udržení nízkých nákladu Dodává se jako: růžové tekuté mýdlo s luxusním nádechem a delikátní vůní, v odolných, hygienicky uzavřených 1litrových kazetách, které se rychle a snadno instalují, poskytují až 1000 dávek mýdla; prázdné lze stlačit k úspoře místa, jsou recyklovatelné (po odstranění pumpičky).

 • 1 774 Kč bez DPH (2 147 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Mýdlo ultra tekuté, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6330K

  Tekutá mýdla na ruce pro každodenní použití, která zlepšují osobní hygienu a pečují o vaši pokožku. Ideální pro: umývárny pro zaměstnance, manažery, návštěvníky a hosty; udržení čistých a svěžích rukou; dodržování dobré hygieny; dávkování ideálního množství mýdla pro každé mytí, zamezování plýtvání; poskytnutí pocitu vysoké kvality, přičemž náklady při Dodává se jako: bohatě pěnící, jantarově žluté tekuté mýdlo, které obsahuje aloe vera, baleno v odolných, hygienicky uzavřených 1litrových kazetách, které se rychle a snadno instalují, poskytují až 1000 dávek mýdla; prázdné lze stlačit k úspoře místa a jsou recyklovatelné (po odstranění pumpičky).

 • 1 392 Kč bez DPH (1 684 Kč s DPH)

  Kimberly-Clark Mýdlo vlasový a sprchový gel, 6 x 1litr cartridge

  Kód: KIM-6332K

  Víceúčelový gel na mytí rukou, těla i vlasů, který zlepšuje osobní hygienu, redukuje počet bakterií a pomáhá snižovat náklady i množství odpadu. Ideální pro: kancelářské umývárny a hotelové koupelny; udržení rukou, pokožky a vlasů v čistotě a svěžesti; ošetření vlasů tak, aby zůstaly jemné a upravené; dávkování ideálního množství mýdla pro každé mytí, zamezování plýtvání. Dodává se jako: luxusní krémový gel v odolných, hygienicky uzavřených 1litrových kazetách, které se rychle a snadno instalují, poskytují až 1000 dávek mýdla; prázdné lze stlačit k úspoře místa, jsou recyklovatelné (po odstranění pumpičky).

 • 159 Kč bez DPH (192 Kč s DPH)

  Pěnové mýdlo Merida BALI LUX 700g

  Kód: M13P

  MERIDA 3E:EFEKTIVNĚ- minimalizuje se doplňování mýdla do dávkovače- jednodušší manipulace při doplňování mýdla - minimalizuje potřebu místa pro skladování- zabraňuje možné kontaminaci mýdla díky jednorázové náplniEKONOMICKY- zkracuje čas mytí - pěna se z rukou rychleji opláchne- tím se snižuje spotřeba vody (nižší účet za vodné a stočné)- snižuje riziko krádeže mýdla, mýdlo ve formě pěny není vhodné pro zcizení - vysoká vydatnost - z jedné kazety /700 g netto/ získáte až 2000 dávek pěny !EKOLOGICKY- snižuje se množství odpadů- obal je plně recyklovatelný- šetří spotřebu vodyUPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ ZÁSILKOVÉ SLUŽBY LZE OBJEDNAT POUZE CELÁ BALENÍ - 1 BALENÍ = 6 KS PĚNOVÝCH MÝDEL !!!

 • 153 Kč bez DPH (185 Kč s DPH)

  Pěnové mýdlo Merida BALI LUX neparfémované 700 g

  Kód: M13XP

  K použití do dávkovače pěnového mýdla MERIDA TOP (symbol DF3TN,S)- jednorázová náplň se zpěňovací pumpou dává nebývale delikátní pěnu- velká vydatnost - až 2000 dávek pěny z jedné náplně- jedna náplň je 700 g /netto/, - jednorázová náplň v těsném,uzavřeném obalu zabraňuje možné kontaminaci mýdla- výrazné snížení spotřeby vody a tím i znečištění odpadních vod- podstatné zkrácení času při mytí rukou = nižší náklady na vodné a stočné !- obal je po vyprázdnění plně recyklovatelnýUPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ ZÁSILKOVÉ SLUŽBY LZE OBJEDNAT POUZE CELÁ BALENÍ - 1 BALENÍ = 6 KS PĚNOVÝCH MÝDEL !!! 

 • 140 Kč bez DPH (169 Kč s DPH)

  Pěnové mýdlo Merida BALI PLUS 700g

  Kód: M12P

  Pěnové mýdlo MERIDA BALI PLUS® je luxusní mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími vlastnostmi. Obsahuje substance na bázi kokosového oleje, kolagen i betainy. Zabraňuje vysoušení pokožky a zajišťuje její pružnost a hebkost. Má velmi příjemnou banánovou vůni. Z jedné náplně 700 g /netto/ získáme až 2000 dávek pěny.MERIDA 3E:EFEKTIVNĚ- minimalizuje se doplňování mýdla do dávkovače- jednodušší manipulace při doplňování mýdla - minimalizuje potřebu místa pro skladování- zabraňuje možné kontaminaci mýdla díky jednorázové náplniEKONOMICKY - zkracuje čas mytí - pěna se z rukou rychleji opláchne - tím se snižuje spotřeba vody (nižší účet za vodné a stočné)- snižuje riziko krádeže mýdla, mýdlo ve formě pěny není vhodné pro zcizeníEKOLOGICKY- snižuje se množství odpadů- obal je plně recyklovatelný- šetří spotřebu vodyUPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ ZÁSILKOVÉ SLUŽBY LZE OBJEDNAT POUZE CELÁ BALENÍ - 1 BALENÍ = 6 KS PĚNOVÝCH MÝDEL !!!

 • 140 Kč bez DPH (169 Kč s DPH)

  Pěnové mýdlo Merida BALI PLUS CITRON FRESH, 700 g

  Kód: MTP209

  - jednorázová náplň se zpěňovací pumpou- pěnové mýdlo má dobré mycí a ošetřující vlastnosti- obsahuje odvozené lanoliny a další substance zabraňující vysoušení kůže na rukou- mýdlo je hypoalergenní a má velmi příjemnou svěží vůni citrusů- VYDATNOST AŽ 2000 DÁVEK DELIKÁTNÍ, VOŇAVÉ PĚNYUPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ ZÁSILKOVÉ SLUŽBY LZE OBJEDNAT POUZE CELÁ BALENÍ - 1 BALENÍ = 6 KS PĚNOVÝCH MÝDEL !!!

 • 140 Kč bez DPH (169 Kč s DPH)

  Pěnové mýdlo Merida BALI PLUS mandlovo-višňové, 700 g

  Kód: MTP203

  - jednorázová náplň se zpěňovací pumpou- pěnové mýdlo má dobré mycí a ošetřující vlastnosti- obsahuje odvozené lanoliny a další substance zabraňující vysoušení kůže na rukou- mýdlo je hypoalergenní a má velmi příjemnou vůni mandlí a višníUPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ VÝBĚRU ZÁSILKOVÉ SLUŽBY LZE OBJEDNAT POUZE CELÉ BALENÍ - JEDNO BALENÍ = 6 ks pěnových mýdel !!!