Filtr značek

 • 1 146 Kč bez DPH (1 387 Kč s DPH)

  Elektronický osvěžovač vzduchu LCD s programátorem

  Kód: GJB701

  Plně automatický elektronický osvěžovač vzduchu s elegantním vzhledem a velmi vysokou účinnost (plný účinek vůně v místnosti s kapacitou až 170 m2). Vybaven elektronickým programátorem, který umožňuje nastavit následující parametry: aktuální čas a den v týdnu, počáteční čas spuštění provozu, čas ukončení provozu, časový interval mezi dávkováním vůně (od 1 do 60 min.), dny, ve kterých zařízení nefunguje /není pohyb lidí/. Osvěžovač zobrazí po naprogramování informaci, kolik dnů provozu vydrží jedna náhradní náplň. Napájen dvěma bateriemi R14. Osvěžovač je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu ABS. Může se použít v jakékoli místnosti. Odolný proti UV záření. Uzamykatelný na klíčekUPOZORNĚNÍ: osvěžovač v originál balení je bez monočlánků a náplní !

 • 991 Kč bez DPH (1 199 Kč s DPH)

  Elektronický osvěžovač vzduchu LED

  Kód: GJB702

  - plně automatický provoz - elegantní, moderní a štíhlý design - velmi vysoká účinnost (plný účinek vůně v místnosti s kapacitou až 170 m2) - lze nastavit časový interval mezi dávkováním vůně 7,5 - 15 - 30 minut - indikátor nutné výměny náhradní náplně po spotřebování (zelená blikající barva) - ukazatel nutné výměny baterii (červená blikající barva) - možnost použití v každé místnosti - napájení pomocí dvou baterií R14 s maximálním využitím jejich kapacity - uzamykatelný na klíčekUPOZORNĚNÍ: osvěžovač v originál balení je bez monočlánků a náplní !

 • 461 Kč bez DPH (558 Kč s DPH)

  Hotelový osvěžovač vzduchu DAVANIA spray - 750 ml

  Kód: NOH001

  - příjemná, unikátní a tajemná vůně- ideální pro osvežení hotelových pokojů- extrémně trvanlivá vůně,po rozprášení trvá i několik dní- s ohledem na intenzivní vůni se doporučuje používat s mírou- nádoba a tvar trysky umožňují vyšší intenzitu rozstřiku,což zaručuje nejlepší šíření vůně v prostoru- dokonalé řešení pro místnosti,kde nejsou instalovány např. elektronické osvěžovače vzduchuVůně DAVANIA je k dispozici také ve verzi náhradní náplně do elektronických osvěžovačů vzduchu /symbol OE77/

 • 2 189 Kč bez DPH (2 649 Kč s DPH)

  Kryt na elektronický osvěžovač vzduchu STELLA lesk

  Kód: GSP003

  - kryt k elektronickému osvěžovači vzduchu- kryt je určen pouze pro osvěžovače kat. č. 13.1 a 13.2 - povrchová úprava : lesk- uzamykatelný na klíček- hrany jsou svařované a zabrušované - zámek je zapuštěny do stěny výrobku

 • 189 Kč bez DPH (229 Kč s DPH)

  Zásobník s vůní do OD1- Jasmín

  Kód: OD11

  - mechanické spouštění /emise deodorantu nastává vždy po zavření dveří /- obsluha je omezena pouze na výměnu náplně s deodorantem- malé rozměry- uzamykatelný na klíčekNáplně do osvěžovače OD1,které již nejsou v nabídce !  

 • 189 Kč bez DPH (229 Kč s DPH)

  Zásobník s vůní do OD1- Kolínská

  Kód: OD12

  - mechanické spouštění /emise deodorantu nastává vždy po zavření dveří/- obsluha je omezena pouze na výměnu náplně s deodorantem- malé rozměry- uzamykatelný na klíčekNáplně do osvěžovače OD1,které ji nejsou v nabídce !