Filtr značek

 • 1 146 Kč bez DPH (1 387 Kč s DPH)

  Elektronický osvěžovač vzduchu LCD s programátorem

  Kód: GJB701

  Plně automatický elektronický osvěžovač vzduchu s elegantním vzhledem a velmi vysokou účinnost (plný účinek vůně v místnosti s kapacitou až 170 m2). Vybaven elektronickým programátorem, který umožňuje nastavit následující parametry: aktuální čas a den v týdnu, počáteční čas spuštění provozu, čas ukončení provozu, časový interval mezi dávkováním vůně (od 1 do 60 min.), dny, ve kterých zařízení nefunguje /není pohyb lidí/. Osvěžovač zobrazí po naprogramování informaci, kolik dnů provozu vydrží jedna náhradní náplň. Napájen dvěma bateriemi R14. Osvěžovač je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu ABS. Může se použít v jakékoli místnosti. Odolný proti UV záření. Uzamykatelný na klíčekUPOZORNĚNÍ: osvěžovač v originál balení je bez monočlánků a náplní !

 • 1 146 Kč bez DPH (1 387 Kč s DPH)

  Elektronický osvěžovač vzduchu LCD s programátorem, černý

  Kód: GJC701

  Plně automatický elektronický osvěžovač vzduchu s elegantním vzhledem a velmi vysokou účinnost (plný účinek vůně v místnosti s kapacitou až 170 m2). Vybaven elektronickým programátorem, který umožňuje nastavit následující parametry: aktuální čas a den v týdnu, počáteční čas spuštění provozu, čas ukončeníprovozu, časový interval mezi dávkováním vůně (od 1 do 60 min.), dny, ve kterých zařízení nefunguje /není pohyb lidí/. Osvěžovač zobrazí po naprogramování informaci, kolik dnů provozu vydrží jedna náhradní náplň. Napájen dvěma bateriemi R14. Osvěžovač je vyroben zvysoce kvalitního a odolného plastu ABS. Může se použít v jakékoli místnosti. Odolný proti UV záření. Uzamykatelný na klíčekUPOZORNĚNÍ: osvěžovač v originál balení je bez monočlánků a náplní !

 • 991 Kč bez DPH (1 199 Kč s DPH)

  Elektronický osvěžovač vzduchu LED, bílý

  Kód: GJB702

  - plně automatický provoz - elegantní, moderní a štíhlý design - velmi vysoká účinnost (plný účinek vůně v místnosti s kapacitou až 170 m2) - lze nastavit časový interval mezi dávkováním vůně 7,5 - 15 - 30 minut - indikátor nutné výměny náhradní náplně po spotřebování (zelená blikající barva) - ukazatel nutné výměny baterii (červená blikající barva) - možnost použití v každé místnosti - napájení pomocí dvou baterií R14 s maximálním využitím jejich kapacity - uzamykatelný na klíčekUPOZORNĚNÍ: osvěžovač v originál balení je bez monočlánků a náplní !

 • 146 Kč bez DPH (177 Kč s DPH)

  FRESHLY CUT GRASS - Sprejová vůně řady Classic, 270 ml

  Kód: F W210

  Vůně, která nabudí vzpomínky na čerstvě posekanou trávu v horkém letním dni. Tato intenzivní vůně vytváří povznášející se a svěží atmosféru, která je ideální pro umývárny a vstupy do domů a hlavních prostor. 3000 dávek.Lze použít jako samostatný sprej.Zároveň slouží jako náplň do dávkovačů P+L.

 • 461 Kč bez DPH (558 Kč s DPH)

  Hotelový osvěžovač vzduchu DAVANIA spray - 750 ml

  Kód: NOH001

  - příjemná, unikátní a tajemná vůně- ideální pro osvežení hotelových pokojů- extrémně trvanlivá vůně,po rozprášení trvá i několik dní- s ohledem na intenzivní vůni se doporučuje používat s mírou- nádoba a tvar trysky umožňují vyšší intenzitu rozstřiku,což zaručuje nejlepší šíření vůně v prostoru- dokonalé řešení pro místnosti,kde nejsou instalovány např. elektronické osvěžovače vzduchuVůně DAVANIA je k dispozici také ve verzi náhradní náplně do elektronických osvěžovačů vzduchu /symbol OE77/

 • 1 132 Kč bez DPH (1 370 Kč s DPH)

  Osvěžovač vzduchu Kimberly-Clark Aquarius

  Kód: KIM-6994

  Systém osvěžovačů vzduchu zásobník AQUARIUS* s náplněmi KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* Nový systém s pěti charakteristickými vůněmi byl navržen tak, aby vylepšil dojem z vašeho pracoviště díky minimalistickému designu dávkovače a sofistikované nabídce vůní. * Aktivnější denní vůně než nabízejí srovnatelné systémy pro optimální dojem zákazníka a hodnocení spokojenosti * Neutralizátor zápachu k odstranění nepříjemného pachu a tedy k menšímu počtu stížností/ snížení nákladů na prověřování reklamace * Ventilková technologie s jemným rozprašováním pro delší životnost * 5 sofistikovaných vícevrstvých vůní, jež splní měnící se preference a zmírní únavu ze stále stejně vonící místnosti * Náhradní náplň vydrží 60 dní (6000 dávek na náplň) nižší náklady na práci * Elegantní design osvěžovače vzduchu AQUARIUS*, u kterého stačí jedno otření, nehrozí usazování nečistot = snadnější čištění * Jednoduchá instalace náplně a programovací funkce pro pohodlí uživatele * Životnost baterie > 18 měsíců2 pro delší životnost a menší údržbu * Konkurenceschopné ceny ve srovnání s pronájmem pro optimalizaci rozpočtu * Bezaerosolová technologie, která je šetrnější k životnímu prostředí a je ve shodě s normami pro freony i "zelenými" normami * O 60 % méně VOC než má současný systém k překročení požadavků EU * Formát plastového sáčku, který zanechává o 85 % méně obalového odpadu3 na základě váhy a vyžaduje o 55 % méně kamionů na silnicích * Životnost baterie > 18 měsíců2 pro delší životnost a menší údržbu

 • 184 Kč bez DPH (223 Kč s DPH)

  SUMMER 2021 – náplň pro dávkovač vůní, 3000 dávek

  Kód: F M031

  Květinový akord s úvodními tóny Sevillských pomerančů  a jasmínového čaje, rozvíjející se do bohatých tónů magnolií, růží, frézií a broskví. To vše na hedvábném základu tvořeném směsí vůně cedrového dřeva, jantaru a pižma.