Filtr značek

 • 1 609 Kč bez DPH (1 947 Kč s DPH)

  Prostředek na leštění podlah Merida METALLIC DISPERSION PROFESSIONAL 10 l. /HIGH SPEED/

  Kód: VC330P

  PROSTŘEDEK NA LEŠTĚNÍ PODLAH METODOU HIGH-SPEEDProfesionální, protiskluzová disperse určená pro povrchy s vysokou intenzitou provozu. Určená pro všechny podlahy a vodovzdorné krytiny s výjimkou neimpregnovaných parket a textilních krytin. Má zvýšenou trvanlivost, vysoký lesk a odolnost proti otěru. Charakterizuje se kovovým leskem, nezachycuje prach a špínu a zabraňuje klouzání. Způsob použití je uveden na etiketě nebo v přiloženém produktovém listu.Obchodní balení: kanystr 10 lV příloze naleznete Certifikát ESD - antistatické vlastnosti přípravku v souladu s mezinárodní normou CEI-IEC-61340-5-1:2009Do vyprodání zásob Na zboží v doprodeji se již nevztahují další slevy !

 • 201 Kč bez DPH (243 Kč s DPH)

  Prostředek na leštění podlah Merida EFFECTIN Plus 1 l.

  Kód: NMS106

  Prostředek vyrobený na základě polymerů, určený pro leštění podlah. Doporučuje se mimo jiné pro gumolitové a linoleové krytiny, dlaždice PVC,lastriko,marmoleum. Nanesená vrstva ochraňuje povrch podlah, je odolná proti otěru a vyznačuje se dlouhou životností. Charakterizuje se kovovým leskem, nezachycuje prach a špínu a zabraňuje klouzání. Obchodní balení: 1 l láhev. 

 • 1 896 Kč bez DPH (2 294 Kč s DPH)

  Prostředek na leštění podlah Merida EFFECTIN Plus 10 l.

  Kód: NMS606

  Prostředek vyrobený na základě polymerů, určený pro leštění podlah. Doporučuje se mimo jiné pro gumolitové a linoleové krytiny, dlaždice PVC,lastriko a marmoleum. Nanesená vrstva ochraňuje povrch podlah, je odolná proti otěru a vyznačuje se dlouhou životností. Charakterizuje se kovovým leskem, nezachycuje prach a špínu a zabraňuje klouzání. Obchodní balení: 10 l kanystr. 

 • 333 Kč bez DPH (403 Kč s DPH)

  Přípravek na kamenné a mramorové podlahy Merida POLYGRUND 1 l

  Kód: VC360

  Polymerový prostředek určený k ochraně a leštění kamenných a mramorových podlah. Je charakteristický zvýšenou odolností proti oděru. Může být použit jako základní nátěr, stejně jako prostředek konzervační, mycí i leštící. Prostředek zanechává na povrchu ochrannou vrstvu, která se vyznačuje vysokým leskem, tvrdostí vrstev a dobrými protiskluzovými vlastnostmi.Obchodní balení: 1 l lahevPODKLAD: na důkladně očištěný povrch nanést v závislosti na pórovitosti podkladu 2-3 vrstvy neředěného přípravku. Každou následující vrstvu nanášet až po důkladném zaschnutí předešlé vrstvy ! Další podmínky způsobu použití jsou uvedeny na obalu.OŠETŘOVÁNÍ: kamenné podlahy s vysokým leskem je nutné mýt na mokro roztokem v poměru od 1:10 do 1:40 (250-1000ml koncentrátu na 10 l vody)KONZERVACE, ÚDRŽBA: v závislosti na stupni znečištění je nutné použít pracovní roztok v poměru od 1:200 do 1:400 /25-50ml koncentrátu na 10 l vody)