Automatický bezdotykový dávkovač pěnového mýdla náplně MERIDA STELLA AUTOMATIC, nerez mat
2 883 Kč bez DPH
(3 488 Kč s DPH)
- kapacita jednorázové náplně 1000 ml
- dávkovač je vybaven unikátním systémem programování množství dávkovaného mýdla
- uživatel si může naprogramovat následující dávková množství: 0,3 ml, 0,7 ml nebo 1 ml
- v závislosti na nastavení z jedné náplně můžete získat 3300, 1400, 1000 dávek pěnového mýdla!
- mýdlo dávkováno automaticky ve formě jemné pěny
- aktivováno bezkontaktním senzorem přiblížení
- dávkovač by měl být namontován ve vzdálenosti min. 130 mm od povrchu desky nebo umyvadla
- LED kontrolka: zelená - připraveno k provozu, červená - baterie je třeba vyměnit
- napájení 4 bateriemi R14 (baterie jsou součástí)
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a leštěné
- neviditelné panty
- 10 let záruka
Pro zachování záruky je nutné dodržovat pravidla čištění a údržby popsaná v záručních podmínkách (k dispozici ke stažení) a používat mýdla MERIDA ONE.
| Výška | 28,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 15 cm |
| Hloubka | 9,5 cm |
| Objem náplně | 1000 g |
| Materiál | nerez |
| Požadované vlastnosti: | bezdotykové, uzamykatelné |
| Umístění | na stěnu |
| Instalace | vrtání |
| Typ | na pěnové mýdlo |
| Provedení | mat |