Toaletní papír MERIDA OPTIMUM - FLEXI, bílý, 14 cm, 80 m, 2-vrstvý
449 Kč bez DPH
(543 Kč s DPH)
- 2-vrstvý, vymačkávaný, bílý, bělost 75%, recyklovaný papír
- délka návinu 80 m, průměr role 14 cm, perforace po 20 cm,
- Obchodní balení: 12 rolí v balení
- UPOZORNĚNÍ: tento toaletní papír k použití POUZE do zásobníku na TP symbol BHB701 !!
| Obchodní balení | 12 rolí |
|---|---|
| Délka | 80 m |
| Počet vrstev | 2 |
| Materiál | recyklovaný papír |
| Průměr | 14 cm |
| Barva | bílá |
| Gramáž | 2 x 16 g/m2 |
| Šířka | 13,2 cm |
| Perforace po | 20 cm |
| Typ | v rolích FLEXI |