3 392 Kč bez DPH
Zásobník na role papírových ručníků nebo toaletního papíru STELLA MINI FLEXI nerez bílá
Kód: CSB202
| Materiál | 100% celulóza |
|---|---|
| Průměr | 14 cm |
| Šířka | 13,2 cm |
| Perforace po | 20 cm |
| Barva | bílá |
| Gramáž | 2 x 16 g/m2 |
| Délka | 100 m |
| Typ | v rolích FLEXI |