Papírové ručníky v rolích MERIDA OPTIMUM MINI, 2-vrstvé, bílé, délka 60 m, (12rolí/bal)
490 Kč bez DPH
(593 Kč s DPH)
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotní kvality: F.FB.60412.150.2022
- 2-vrstvé, vymačkávané, perforované po 25 cm, recyklované, gramáž 2 x 24 g/m2, bílé - bělost 75 %,
- rozměry role: průměr 13,5 cm, výška 20 cm, délka návinu 60 m ,počet lístků 240, rozměry lístku: 20 x 25 cm
- uvedená cena je za jedno balení
- Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
- Obchodní balení obsahuje 12 rolí
| Materiál | recyklovaný papír |
|---|---|
| Výška | 20 cm |
| Délka | 60 m |
| Průměr | 13,5 cm |
| Obchodní balení | 12 rolí |
| Počet vrstev | 2 |
| Barva | bílá |
| Druh | ručníky |
| Gramáž | 2 x 18 g/m2 |
| Certifikát | ano |