Filtr značek

 • 1 565 Kč bez DPH (1 894 Kč s DPH)

  Zrcadlo v kovovém rámu mat 50 x 60cm

  Kód: LU6S

  - zabezpečené speciální folií chránící před střepy v případě rozbití skla- vybavené otvory umožňující montáž na výšku i na šířku- jiné rozměry zrcadel si můžete objednat POUZE na zakázkuUPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 1 355 Kč bez DPH (1 640 Kč s DPH)

  Zrcadlo v kovovém rámu mat 40 x 60cm

  Kód: LU5S

  - zabezpečené speciální folií chránící před střepy v případě rozbití skla- vybavené otvory umožňující montáž na výšku i na šířku- jiné rozměry zrcadel si můžete objednat POUZE na zakázkuUPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 2 426 Kč bez DPH (2 935 Kč s DPH)

  Zrcadlo lepené sklopné 50x60 cm s úchytem

  Kód: LU10B

  - určené na toalety pro osoby se zdravotním postižením- dva boky jsou zasazené do chromovaných trubek- zrcadlo je vybavené rukojetí pro snadné nastavení sklonuUPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!! 

 • 1 967 Kč bez DPH (2 380 Kč s DPH)

  Zrcadlo lepené sklopné 40x60 cm

  Kód: LU9B

  - uchycení zrcadla umožňuje jeho naklopení- určené na toalety pro tělesně postiženéUPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 1 643 Kč bez DPH (1 988 Kč s DPH)

  Zrcadlo lepené 50 x 60 cm

  Kód: LU8B

  – vybavené kovovou lištou umožňující připevnění zrcadla na zeď vodorovně nebo svisle - dva boky jsou zasazené do chromovaných trubek- další rozměry pouze na OBJEDNÁVKU !UPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 1 505 Kč bez DPH (1 821 Kč s DPH)

  Zrcadlo lepené 40 x 60 cm

  Kód: LU7B

  – vybavené kovovou lištou umožňující připevnění zrcadla na zeď vodorovně nebo svisle - dva boky jsou zasazené do chromovaných trubek- další rozměry na OBJEDNÁVKU !UPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 350 Kč bez DPH (424 Kč s DPH)

  Zrcadlo 50 x 60 cm, s fazetou

  Kód: LU4

  – zrcadla je možné zavěsit na stěnu za pomocí dvou úchytů WS1UPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 337 Kč bez DPH (408 Kč s DPH)

  Zrcadlo 40 x 60 cm, s ozdobnou lištou

  Kód: LU1

  – zrcadla je možné zavěsit na stěnu za pomocí dvou úchytů WS1 - s ozdobnou stříbřitě lesklou lištouUPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 324 Kč bez DPH (392 Kč s DPH)

  Zrcadlo 40 x 60 cm, s fazetou

  Kód: LU2

  – zrcadla je možné zavěsit na stěnu za pomocí dvou úchytů WS1UPOZORNĚNÍ: ZRCADLA NELZE ZASÍLAT ZÁSILKOVOU SLUŽBOU !!!

 • 10 640 Kč bez DPH (12 874 Kč s DPH)

  Závěsný přebalovací pult pro kojence

  Kód: BC1

  – sklopné, připevněné do stěny – určené na použití pro děti s hmotností do 23 kg – vybavené speciálním zásobníkem na papírové ručníky

 • 1 169 Kč bez DPH (1 414 Kč s DPH)

  Závěsná WC souprava s krytkou mat

  Kód: TAS02

  - s vyjímatelným vnitřním jádrem pro snadnou údržbu- možnost připevnění na zeď - díky speciálnímu držáku- protiskluzový povrch - v případě, že stojan postavíte na podlahu,zabrání klouzání po povrchu podlahy- speciální tvar štětky - WC mísu vyčistíte snadno a důkladně - dokonce i pod okrajem- štětka skryta pod víkem - diskrétnost a úhlednost- vyrobena z antikorozních materiálů - vysoce kvalitní nerezové oceli - povrch matový- záruka 10 let

 • 1 090 Kč bez DPH (1 319 Kč s DPH)

  Závěsná WC souprava s krytkou lesk

  Kód: TAS01

  - s vyjímatelným vnitřním jádrem pro snadnou údržbu- možnost připevnění na zeď - díky speciálnímu držáku- protiskluzový povrch - v případě, že stojan postavíte na podlahu,zabrání klouzání po povrchu podlahy- speciální tvar štětky - WC mísu vyčistíte snadno a důkladně - dokonce i pod okrajem- štětka skryta pod víkem - diskrétnost a úhlednost- vyrobena z antikorozních materiálů - vysoce kvalitní nerezové oceli - povrch lesk- záruka 10 let

 • 1 820 Kč bez DPH (2 202 Kč s DPH)

  WC souprava STELLA lesk (SZ15C)

  Kód: SZ15C

  - na připevnění na stěnu- povrchová úprava: lesk- výměnná koncovka štětky (SZ11)

 • 236 Kč bez DPH (286 Kč s DPH)

  WC SOUPRAVA s krytkou na postavení, nerez lesk

  Kód: GIP301

  WC SOUPRAVA /štětka + válcovitý tvar nádoby/ na postavení, vyrobený z nerez oceli, provedení lesklé. Rukojeť štětky je opatřena krytkou a tím nedochází k úniku nepříjemného zápachu. Na dně válce je plastová nádoba, kterou lze snadno vyndat a vyčistit. Tím se udržuje kartáč čistý.

 • 56 Kč bez DPH (68 Kč s DPH)

  WC souprava plastová

  Kód: V00-1

 • 739 Kč bez DPH (894 Kč s DPH)

  WC souprava aluminiová mat

  Kód: SZ1MS

  Motto: Spláchněte vše, co potřebujete ! - WC štětka je vyrobena z korozivzdorného materiálu /matná ocel/ a navíc je diskrétně skryta v držáku- materiál zabraňující korozi- držák diskrétně skrývá štětku- jednoduchá údržba- k dispozici také držák na toaletní papír ve stejném designu - symbol U1MS- záruka 10 let